Pěkné negližé

Také se zajímáte o módu? Pokud ano chápete, tak by vás třeba také zajímala taková móda, která bývala, kdysi. Vzpomínám si, když jsem já jako dítě chodila ještě k babičce a mojí prababičce na návštěvy, tak jsem se také koukala, jaké ony mají oblečení. Bylo to docela zajímavé, a dokonce i u prababičky. Byla ta móda taková zvláštní. Ale opravdu se mi hodně líbila. Jelikož stále babička nosila takové hodně dlouhé šaty, které byly velice zajímavé. Také měla spodničku. Do té doby jsem vůbec nevěděla, co spodnička je, takže mi to moje prababička a babička musely vysvětlit obě dvě. Bylo to docela zajímavé, protože už za mě tohle vůbec nebylo.

Sexy negližé.

Také nikdy nezapomenu na to, jak mi druhá babička ze strany otce říkala, že žádná žena by neměla být venku v šatech, které nemají vůbec žádnou spodničku. A bylo mi to docela divné, protože já jako dítě jsem nosila normálně sukně a šaty a vůbec pod tím jsem neměla žádnou spodničku. Takže mi to velice překvapilo a byla jsem zvědavá proč to vlastně tak je? A tak jsem se raději zeptala své maminky, jestli i ona nosí spodničku anebo něco podobného. Jako například kombiné a tak podobně. Maminka řekla, že spodničku už nenosí, ale že dříve se to nosilo, ale ona prý už asi ve dvaceti letech tohle přestala úplně nosit.

Černé negližé.

A víte, jakou funkci měla vůbec spodnička anebo negližé? Hlavně to, že vám pod šaty nešly vůbec prosvítat kalhotky anebo obrys podprsenky. Ta spodnička nebo kombiné bylo právě kvůli tomu. Tohle musím říct, že bylo velice výhodné, protože kolikrát, když si na sebe vezmu, třeba obtáhlé šaty, tak jde vidět obrys podprsenky anebo dokonce také kalhotek. Takže jsem si řekla, že bych vlastně možná ani neudělala chybu, kdybych si takhle pořídila alespoň jedno kombinace a jednu spodničku, to bych měla jistotu, že kdybych šla na důležitou večeři anebo schůzku, tak by mi vůbec nikde nešlo nic vidět. A jak jsem udělala, tak jsem také řekla. A když jsem si koupila jedno negližé, jsem ráda, že tohle mám, protože alespoň mám taky doma něco, co se nosilo dříve a bez čeho se dříve ženy ani vůbec neobešly.