Mám ráda zvířata

Myslím si, že každý člověk má rád zvířata. Nemusí mít rád třeba například opravdu všechna zvířata na planetě, ale každý člověk má většinou nějaké zvíře opravdu hodně oblíbené, které by si také přál mít doma. Já si myslím, že kdyby každý člověk má doma alespoň nějaké zvíře, že by se také cítil opravdu více šťastnější. Protože zvíře dokáže člověka také zklidnit a dokáže se zvířetem také člověk relaxovat. Já o tomhle vím své. Protože mám doma dva psy a jednu kočku a řeknu vám, že když jsem opravdu nešťastná nebo smutná a potřebuji nějakou vzpruhu, tak tato moje tři zvířata jsou tady pro mě.

Roztomilý králík.

Opravdu se mi ještě nikdy nestalo, aby se mi neudělalo lépe, než když třeba na mě skočí pes a usne na mě. Anebo když se přijde za mnou pomazlit moje kočka, kterou mám už deset let a je stále čilá a má se k světu. Ovšem to bych ale nebyla já, abych zůstala pouze jenom u těch tří zvířátek. Ještě mám velikou zahradu, kde mám veliký kurník a mám tam dvě husy a také asi patnáct slepic. Baví mě to a já si vždycky říkám, kdyby všichni lidé alespoň takhle podporovali chov slepic a dalších zvířat, že by to byl opravdu lepší. Protože v dnešní době je všechno opravdu drahé. A všechny potraviny ze zvířat se k nám dovážejí většinou z ciziny.

Zvířata jsou různá.

Proč tedy například není více chovatelů, kteří by chovali třeba slepice na vajíčka anebo na maso? Podle mého názoru je to škoda, protože hodně lidí se stěhuje do města, kde tohle je samozřejmě nemožné, aby člověk choval slepice anebo husy či kachny. Takže jsem velice ráda, že naše rodiče se vůbec neodstěhovali z vesnice do města, protože jsme všichni zůstali na vesnici, kde je více také zábavy a také je tam mnoho způsobů, jak člověk může pracovat, nebo jak může podnikat. Já jsem vždycky chtěla podnikat v tom, že budu chovat zvířata a pěstovat opravdu hodně ovoce a zeleniny.