LinkedIn a reklamy


Věděli jste o tom, že sociální sítě hýbou světem? Jenom se podívejte třeba na Facebook anebo také na Instagram. Je tu tolik desítek milionů uživatelů, že vlastně podle mého názoru by to bylo nejlepší volbou pro vaši reklamu. Pokud třeba podnikáte, prodáváte výrobky anebo služby, tak byste se také měli zaměřit na nějaký marketing na vašem počítači anebo na internetu. A také popřemýšlet, kam si dáte nějakou kvalitní reklamu. Pokud uvažujete, že budete chtít reklamu na sociální sítě, tak doporučuje právě Facebook, Instagram. PPC reklamy na linkedInu jsou v poslední době také velice populární a žádané.

Tvorba e-shopu může být zábava.

Já sama jsem si řekla, že kdybych náhodou někdy v budoucnu chtěla reklamu, tak bych rozhodně využila PPC reklamy na linkedInu. Více informací se dozvíte na webové stránce seoconsult.cz, kde najdete nejenom PPC reklamu na LinkedIn, ale také, jak třeba udělat e-shop. E-shop na platformě shoptet je možný a také hojně využívaný a také velmi oblíbený. Já sama jsem si říkala, že kdybych potřebovala někdy pomoct s e-shopem anebo s internetovým obchodem celkově a třeba s jeho propagací, tak bych nejenom využila reklamu jako sociální sítě linkedIn anebo bych také právě využila v shoptet.

LinedIn se hodí na reklamu.

Shoptet je opravdu skvělou volbu, kde vy můžete prodávat své výrobky. Mnoho lidí si myslí, že už je třeba internet přesycený internetovými obchody, že všude jsou jenom samé reklamy a podobně. Sice ano, všude jsou reklamy na sociálních sítích a také kdekoliv jinde na počítači. Ale věřte mi, že tohle není vůbec přehlcené. Jsou stále lidé, kteří využívají různé služby internetu, různé služby nákupů. Nakupují zboží, ale také služby, různé dárkové poukazy a tak podobně. Myslím si, že internetové obchody nikdy nezaniknou. Proto se velice vyplatí a je lepší, když si dáte kvalitní PPC reklamu na LinkedIn nebo jiné sociální sítě.

Sídlo firmy si můžete založit kde chcete


Začínáte podnikat a máte již jasnou vizi, v jakém oboru a rozsahu budete podnikatelskou činnost vést?

Nevoďte si vaše obchodní partnery do obýváku

Založit si firmu může teoreticky každý. Provozovnu i sídlo firmy můžete mít nahlášenou v místě bydliště a jakmile provedete nutné administrativní kroky, začnete s podnikáním. Podnikatelé však ke své práci potřebují kontakty, jednají se svými zákazníky, spolupracovníky a kolegy a se svými obchodními partnery, a k tomu jsou také zapotřebí vhodné prostory. Jistou možností je vést firmu ze svého obývacího pokoje nebo z psacího stolu v ložnici, nikdo vám v tom samozřejmě zabránit nemůže, a stejně tak, chcete-li si zvát své hosty přímo do vašeho domu.

sídlo firmy

Tento přístup ale rozhodně není profesionální, a není ani fér vůči vaší rodině, která jistě neuvítá neustálé narušování vlastního soukromí a klidu. Zvát si obchodní partnery do obýváku je krajně nevhodné už jen z toho důvodu, že to není reprezentativní, a nemáte tu ani dostatek prostoru pro pracovní činnost.

virtuální kancelář

Využijte raději virtuální kancelářevirtuální sídlo firmy v Praze vám nabídne i fyzickou zasedací místnost s kuchyňskou a toaletou. Můžete tu projednávat veškeré provozní i obchodní záležitosti, budete tu mít na svou práci dostatek klidu a v kancelářských prostorách neřešíte žádné soukromé záležitosti, které by zasahovaly do chodu vaší rodiny. Jestliže nebudete mít zájem, aby vaše rodina byla účastna obchodních jednání, pak tomu tak také bude.

V Praze je anonymní prostředí – jestliže uvedete sídlo vaší firmy na pražské adrese, kde vás nikdo nezná, tamní anonymita bude dalším opěrným bodem klidného podnikání, protože odpadnou různé závistivé tendence od lidí, co vás znají ve vaší ulici, ve vaší obci či městečku, a vězte, že čím méně informací poskytnete o svém podnikání lidem z ulice, tím lepší vztahy mezi nimi budete mít.

Rozdělat nebo nechat v celku?


Už jste někdy zkoušeli stěhovat velkou manželskou postel i s úložným prostorem nebo velkou dětskou postel, která je vyvýšená a má jedinečný úložný prostor? Nic z toho není jednoduché a musíme si říct pár bodů, jak přestěhovat postel https://www.odnesto.cz/stehovani-postele-krok-za-krokem/, ať už se jedná o postel dítěte, která není nejlehčí nebo o manželskou postel, která je velká a neprojde vám ani dveřmi. Prvním bodem u stěhování je dobře promyslet, jestli postel opravdu chcete a jestli je nutné jí stěhovat a nepořídíte si novou. Většinou se jedná o stěhování celého domova, anebo jen o několik drobných věcí, které jste měli v pokoji.

Jak přestěhovat postel?

Když usoudíte, že si postel chcete opravdu vzít do nového bydlení, je dobré dále promyslet, jak to chcete realizovat a zda povezete postel v celku anebo jí budete rozkládat. Když, postel není nová a není ještě zabalená v krabicích, asi se vám bude těžko převážet. Když jí máte už několik let seskládanou, musíte počítat s tím, že už od ní nemáte návod a postel se vám bude velmi obtížně dávat dohromady. Musíte si tedy při rozebírání postele vše dobře popsat, co kam máte dát a kam co přijde, jinak jí už nikdy nedáte dohromady. Když se jedná jen o postel, která má čelo a boční díly a to je vše nemusíte se opravdu ničeho bát, ale když máte jednu z těch složitějších postelí, které mají spoustu úložného prostoru a bude to o něco horší.

postel

Stále můžete pohledat návod na internetu, jestli se postel stále neprodává. Určitě bude rozumné postel na převoz rozdělat, protože ve většině případů, když je postel devadesátka se nevlezete ani do dveří, na to se vlézt do výtahu anebo se s tím táhnout po schodech. Když je to pořádný kus nábytku musíte počítat, že bude také těžký. Jen čelo postele může vážit hodně a pak bočnice a zadní strana s úložným prostorem. Možná k tomu budete potřebovat dodávku, abyste postel odvezli. Do osobního vozu se vám bude těžko dostávat. Takže závěrem, postel rozložte a po menších dílech jí naložte do vozu a přestěhujte, pak jí budete muset opět smontovat.

Pro všechny akce v suchu


Jejich obliba roste
Když někdo slaví narozeniny, nevybere si, kdy je bude slavit. Výhodu má ten, kdo je má na jaře http://www.predskolaci.cz/na-jare/2548 a v létě, protože je teplo, dlouho světlo, a tak se dá spousta událostí přesunout z vnitřních prostor ven. Venkovní akce jsou vždycky příjemnější, protože slavit na čerstvém vzduchu je daleko lepší než být zavření uvnitř restaurace a dýchat těžký vydýchaný vzduch. I svatby se plánují hlavně na jaro a léto, aby si všichni mohli užít krásnou atmosféru pod širým nebem. Už dávno nejsou populární obřady na radnicích, ale už několik let po sobě vedou v popularitě svatby v zahradních sálech nebo přímo ve svatebních stodolách. K oběma typům prostor většinou náleží i venkovní prostory, kde se v případě příznivého počasí celá akce koná.

stan posezení

Každá akce má svá specifika, ale nezapomeňte na to, že díky dobře zvolenému místu oslavy může všechno vypadat úplně jinak. Počítáte s tím že vaše svatba bude venku? Chcete slavit a tančit až do noci, ale večer má začít pršet? Pokud i tak chcete zůstat venku, mějte připravený náhradní plán. Půjčovna párty stanů v Brně vám půjčí nepromokavé stany, pod kterými vám v létě nebude ani horko.

svatba stan

Stany jsou trendy
Nepředstavujte si ale klasický stan, ve kterém přespáváte někde v kempu. Jde o zejména bílé stany, které mají speciální povrchovou úpravu, a které jsou vysoké a prostorné, aby se pod ně vešlo co nejvíce lidí a vybavení. V pohodě tak pod ně schováte všechny svoje hosty i případného DJ, občerstvení i výzdobu. Pod stanem si dokonce i zatančíte. Nevzdávejte se snu o venkovní svatbě nebo oslavě, když vám nevyjde počasí. I tak si můžete užít maximum času stráveného venku se skleničkou v ruce, a v přítomnosti těch, které máte nejraději.

Co se týče vybavení, je dobré si nechat připravit i podlahy, aby bylo všechno rovné a v případě deště jste nestáli v bahně.

Proč nebydlet v zahraničí?


Politika většinu lidí moc nezajímá, ale na sociálních sítích jsou schopní se kvůli ní pohádat. I když si to řada lidí nechce připustit, politika značně ovlivňuje naše každodenní životy. Zatím můžeme být rádi, že máme relativně svobodný život, a máme se velice dobře. Jenže právě politika nám toto všechno může vzít prostřednictvím politiků, kteří už do značné míry žijí zcela odtrženi od reality. A právě to, jak se chová politická reprezentace, mnoha lidem oprávněně vadí.

moře pláž

Hledají cestu ven
I když je to pro mnoho lidí bolestné rozhodnutí, nakonec se vydají za hranice. Připadá jim, že je tam tráva zelenější a život zkrátka lepší. A ono to tak často je. I když je tráva všude stejně zelená, politika je jiná, a často jim ještě patří moře s krásnými plážemi. A počasí má na náš život také velký vliv. Když už nejste spokojeni s politikou a celkovou situací vašeho domovského státu, proč si nezlepšit náladu výletem k moři? Stačí krátký víkendový pobyt, a domů se vrátíte jako noví.

dubrovnik chorvatsko

Pokud zrovna hledáte kam investovat peníze a nebo pokud chcete mít u moře svůj víkendové sídlo, vyberte si Chorvatsko. Najdete tu mnohé nemovitosti na prodej – Chorvatsko je žádanou lokalitou, kam se stěhují lidé právě z Česka. Skupují zde apartmány, protože chtějí alespoň na krátkou chvíli uniknout z nepříjemné reality v České republice. Vybrat si můžete apartmán kousek od moře. Přímo z oken uvidíte moře, takže můžete z domu sledovat západy i východy slunce.

Každý apartmán je moderní, vybavený venkovními žaluziemi, klimatizací a je k němu parkovací stání. Pro váš komfort tady najdete všechno, na co jste zvyklí, a možná něco navíc. Jezdit na víkendy za mořem není nic neobvyklého, a pokud se ještě kvůli rodině necítíte na trvalé vystěhování do zahraničí, můžou být víkendy strávené u moře příjemným kompromisem pro všechny.

Co by vám řekl elektrikář při revizi elektrospotřebičů


Skryté vnitřní závady

Závad elektrických spotřebičů může být mnoho, například vám váš kávovar nereaguje na nějaké tlačítko, anebo automatická pračka přestane prát váš zaběhnutý a oblíbený program. Toto jsou závady sice zásadní pro chod spotřebičů, ale nejsou nikterak nebezpečné. Objevují se tu však i závady na silnoproudé elektroinstalaci, a ty mohou mít přímý vliv na dvě zásadní věci – na nebezpečí vzniku požáru, a na hrozící smrtelný úraz.

automatická pračka

Elektrikář v rámci revizní činnosti prověří spotřebič tak, aby odhalil i skryté vnitřní závady, například na vinutí cívek elektromotoru, závad typu poškozených izolací vodičů či uvolněných kontaktů, které mohou zasáhnout přímo obsluhující personál a mohou mít i vliv na zkrat a vznik požáru hořlavých předmětů v jejich blízkosti.

Nenápadné vnější závady

Některý spotřebič je skutečně natolik perfektní, že o něm můžete směle tvrdit, jak vám dělá radost, a jak šlape jako hodiny již spoustu let. Může to tak být, samozřejmě, ale může se tu objevit závada, se kterou jste jaksi nepočítali. Odhalí ji třeba až přivolaný elektrikář v rámci revize elektrospotřebičů Revize elektro Revtech. Může to být například proříznutá přívodní šňůra, případně překroucená, skřípnutá nebo propálená. Stává se to například u žehliček nebo kávovarů, umístěných v blízkosti zdroje tepla, anebo vlivem neopatrnosti při práci, což je u žehliček docela obvyklé – žehlíte prádlo, zaměříte pozornost na rukáv košile, a mezitím se vám připeče přívodní šňůra na druhém konci horké plochy žehličky.

žehlička prádla

Prodlužovací kabely

Zapomínat byste neměli ani na prodlužovačky. Ty se sice vyrábí certifikované pro bezpečný provoz v domácnostech, http://www.sspphk.cz/prace-ve-sluzbach-a-domacnostech ale pokud jsou dlouhodobě přetížené vyšším odběrem elektřiny, anebo jsou mechanicky poškozené, například skřípnutím nohou stolu, pod dveřmi či v okenním rámu, pak představují zdroj nebezpečí pro každého z vaší rodiny.

Starejte se o sebe


Zdravotní potíže trápí většinu lidí, protože nic nevydrží věčně, ani naše tělo. Naše tělo celý život funguje výborně, provází nás životem skvěle, ale jednou se to bohužel musí změnit, protože tělo nebude fungovat navždy. V nás funguje plno procesů, které zajišťují různé věci, například hormony, které nám řídí celé tělo chemicky, svaly, které nám řídí celé tělo mechanicky, mysl, která dává úkoly svalům, nevědomky i orgánům, aby pracovaly. To všechno se v našem úžasném těle děje po celou dobu našich životů a jednou bohužel přichází nějaký problém, který toto naruší, je to ale normální. Jsou samozřejmě lidé, kteří celý život nemají zdravotní problémy, nebo mají, ale jsou zanedbatelné. Ale těchto lidí je velmi málo. Obecně jsou nějaké rady, jak se o sebe starat, ale někdy ani to nepomůže.

doktor

Jistě by každý člověk měl chodit pravidelně k doktorovi a zubaři, protože to je to hlavní. Bez nich nevíte, co se s vámi děje a jestli náhodou nemáte nějaký větší zdravotní problém. Krevní testy si doma například nevyšetříte, nevyšetříte si ani moč a podobně, takže stejně je dobré k lékaři chodit pravidelně, případně pokud vy sami cítíte, že se s vámi něco děje. Zubař je také velmi důležitý, všichni víme, jak bolí zuby, když máme kaz. Zubařů je sice málo, ale můžete zkusit zubaře v Praze clinicplus.cz, který vám své služby nabídne. Nikdy na lékaře a zubaře nesmíte zapomenout. Snažte se to dodržovat.

doktor

Poté je dobré žít tak, abyste mohli lidem s klidem říct, že žijete zdravý životní styl. Ano, jde to, i když to bude někdy náročné. Paradoxně zdravé věci u nás stojí více peněz než například nějaké maso prorostlé tukem či paštika. Pro lidi je jednodušší si pak koupit rohlík a nějaký salám na snídani a vůbec nemyslí na zeleninu, která musí hrát ve vašem životě velkou roli. Vše se snažte doplnit zeleninou a ovocem, ať máte příslušné vitamíny a vlákninu. To je pro život velmi důležité. Nezapomínejte ale na bílkoviny, které naleznete v luštěninách, mase a mléčných výrobcích.

Vezměte vaše děti na výlet do jeskynních labyrintů


Naše země je velmi bohatá na jeskynní prostory a některé patří ke světovým unikátům. Navštěvují je každoročně statisíce osob a obdivují zejména tamní krápníkovou výzdobu. Chcete-li vaše ratolesti zabavit o víkendu nebo o prázdninách a máte před sebou volné dny, což takhle zajet s nimi na výlet k některé z vyhlášených jeskynních oblastí?

krápníková výzdoba

Bozkovské dolomitové jeskyně – mnozí milovníci Jizerských hor a Českého ráje dosud nezaregistrovali, že nedaleko Semil se nachází překrásný jeskynní labyrint. Je dobře dostupný z vlakové zastávky Jesenný, ovšem pojedete-li pronajatým autem z půjčovny auta v Praze, budete ve vašem cestování svobodnější a volnější, a můžete výlet spojit s výstupem na některou z tamních rozhleden, například na rozhlednu Královka. Přímo pod ní se nachází i dětské hřiště a nedaleko odtud přehrada Bedřichov.

podzemní jeskynní labyrint

Koněpruské jeskyně – jen pár kilometrů od Berouna jižním směrem objevíte docela malou a nenápadnou malou obec Koněprusy, ovšem to, co se odehrává právě zde v podzemí, vás mile překvapí. Jde o rozsáhlý komplex jeskynních prostor, kde se dokonce ve středověku razily mince. Koněprusy patří do oblasti Českého krasu a nedaleko odtud vám doporučujeme autem zavítat k břehům řeky Berounky, například do obce Skryje, do Nezabudic, nebo do Zvíkovce.

Chýnovská jeskyně – až si budete prohlížet (s dětmi) historické jádro města Tábor, můžete zavítat do táborského podzemí (vstup se nachází pod městskou radnicí). A pokud vám podzemí učaruje, můžete pokračovat prohlídkou Chýnovské jeskyně, zhruba dvanáct kilometrů východně od Tábora.

Propast Macocha a nejrozsáhlejší jeskynní systém – plánujete-li delší pobyt mimo domov, mohli byste si prohlédnout to nejzajímavější, co vám naše země z jeskynních labyrintů nabízí, a sice Punkevní a Sloupsko-šošůvské jeskyně nedaleko propasti Macocha, v okrese Blansko.

Ucpaný záchod může být traumatem na celý den

Představte si, že máte doma dvouleté batole, a je kolem něho spousta práce, manžel je plně pracovně vytížený, a jste na všechno sama, nebo jste dokonce samoživitelka. Dokud všechno v domácnosti perfektně funguje – elektrické zásuvky a světla, studená a teplá voda, pere pračka, chladí chladnička, je funkční sporák a další spotřebiče, pak je to sice náročné, ale zvladatelné. Ovšem ve chvíli, kdy se něco pokazí, máte o starost navíc. Pokud přestane fungovat kávovar, uvaříte si klasického turka, pokud nefunguje topinkovač, nevadí, poradíte jinak, ale jestliže se ucpe záchod, je to malér, který již vyžaduje radikální řez.

toaletní papír

V době, kdy batole spí, se můžete sama pokusit prorazit špunt v záchodu gumovým zvonem, bude to chtít hodně trpělivosti, ochranné rukavice a vhodný oděv, protože výkaly mohou vystřikovat z mísy ven a potřísnit vás. Není to rozhodně nic příjemného, ale za pokus to stojí, protože někdy je na vině pouze větší množství toaletního papíru.

kočka na záchodě

Ne vždy to ale zabere a odpad neodtéká, tehdy se pak vyplatí mít po ruce kontakt na havarijní instalatérský servis. Výhodou je, že pokud se vám to přihodí třeba v sobotu večer, nemusíte čekat do pondělního rána. Instalatéři havarijní servis je služba, dostupná po celý rok 24 hodin denně, včetně svátků a víkendů.

Instalatéry z Ostravy můžete přivolat i k jiným závadám, které se obecně týkají rozvodů vody, topení a plynu. Jsou to například situace, kdy v zimě přestane topit plynový kotel, praskne radiátor, začne unikat voda z prasklé armatury někde ve zdi, anebo se zanese odpadové potrubí pod kuchyňským dřezem a závada může být až v zanesené kanalizaci. Instalatéři zasahují u neprůchodných kanalizací speciálními prostředky, jimiž kanalizační cesty čistí a otevírají pro běžný odtokový režim, tedy například čisticí frézou nebo tlakovou vodou.

Jak zbavit koberec zápachu

O čištění koberců se píše na Internetu řada statí a v mnohých z nich se můžete setkat s názory, že na zapáchající koberec se hodí kombinace jedlé sody a octa. Ono to tak skutečně může fungovat, protože na spoustu běžných nečistot a zdrojů zápachu vystačíte s těmito základními čistidly, jenže má to háček. A sice jakmile skvrnu a zapáchající plochu vyčistíte, například vhodným kartáčem, ta zůstane mokrá a všechny nečistoty se tu nachází mezi vlákny ve spodních vrstvách. Bude nutné je odtud nějakým způsobem odsát, jenže to s běžným sáčkovým vysavačem nezvládnete.

obytná místnost

Existují sice vysavače na mokrý způsob, ale ty mají obvykle slabý výkon a neodsají zdaleka veškerou špínu. S podobným úskalím se potýkali i lidé za socialismu, kdy se jim sice podařilo efektivně nečistoty a zápach eliminovat, ale muselo se čekat, až se voda odpaří, a pak se vše vysávalo nasucho, což také nebylo příliš ideální. Mnohem lepší způsob je vpustit do místnosti odborníky na čištění koberce se speciálním strojem, například osvědčeným a dobře recenzovaným systémem Rotovac, který pomocí kartáčů vše důkladně vydrhne, a vzápětí ihned odsaje výkonným podtlakovým systémem.

koberec na podlaze

Kdy koberec čistit – ideální je jednou až dvakrát ročně, ovšem frekvenci lze zvýšit i v okamžicích, kdy se na koberci nachází různé skvrny, například od jídla či nevhodné obuvi, od zašpiněného oblečení nebo exkrementů domácích mazlíčků.

Dalším nepříjemným zdrojem znečištění, respektive zápachu, jsou bosá chodidla. Pokud se často u vás chodí naboso nebo v silonových propocených punčochách, je velká šance, že se plocha koberce brzy promění v zapáchající terén, připomínající týden nošené špinavé ponožky. Čisticí mechanismy si poradí i s tímto jevem velmi efektivně, nemusíte mít obavy, že byste kvůli ponožkovému odéru nemohli přijmout do vašeho domu žádnou návštěvu.