Jak ochránit bradavky před mužskými pohledy


Nošení podprsenky přestává bavit mnoho žen a tato moudrá rozhodnutí podporují i některé lékařské výzkumy, které zjišťují, že kromě nepříjemných ekzémů a psychických potíží v důsledku sevření hrudníku v těsném korzetu jde o ochabování svalů hrudníku, s nimiž jsou ňadra udržována v přirozeném tvaru. Jakmile přestanete nosit podprsenku, zpočátku to může přinášet potíže, ale po určité době se svalová tkáň posílí a problém zmizí. Podprsenku bychom mohli přirovnat k berli – pokud se o ní budete opírat mnoho let, ačkoli máte nohu zdravou, ta podpíraná končetina začne slábnout, protože svaly nebudou mít dostatečný důvod růst a začnou se ztrácet. Může se pak stát, že vás noha zkrátka vůbec neudrží.

dívka v klobouku

Chodit venku bez podprsenky je mnohem příjemnější a také přirozenější, ale v současné společnosti tu může vzniknout problém – pokaždé, kdy jsou vidět vaše bradavky. Jakmile se svléknete do dvoudílných plavek menšího čísla a vaše ňadra z nich budou vystupovat, bude to sice nápadné, ale nijak zvlášť oslovující. Na plovárně se tu mezi jinými dívkami vytratíte a zřejmě si tohoto nedostatku nikdo pořádně ani nevšimne. Jakmile však odhalíte bradavky, okamžitě se dostáváte do jiné pozice. Pro muže jsou právě samotné ženské bradavky obrovským sexuálním stimulem, podobným, jako červené sukno na rozzuřeného býka.

dívka v křesle

Chcete-li se těmto nepříjemnostem vyhnout, využijte ochranu bradavek https://www.lifties.cz/kategorie-produktu/doplnky/ v podobě krytů tělové barvy, které nalepíte na bradavky, kde vám vydrží několik hodin. Budete si moci užívat společnosti přátel i cizích lidí na firemních večírcích, plesech, vernisážích, svatbách, promocích či narozeninových oslavách. Nepotřebujete si tedy deformovat vaše ňadra podprsenkou, ale vystačíte s docela malými plochými lepicími terčíky, které na svém místě drží i tehdy, je-li pokožka pokrytá potem či vlhkostí.