Svatební oznámení se rozesílá i po obřadu


Ke každé svatbě náleží i tištěné svatební oznámení. Je nepředstavitelné, že byste nedali lidem kolem vás, co se dobře znáte, na vědomí o vašem nejšťastnějším dni v životě.

Utajená svatba

Svatební oznámení se tiskne pro radost. Svatba je výjimečnou životní událostí a zpravidla se také tímto aktem chceme pochlubit svým blízkým. Začíná se vždy u rodičů a se svým rozhodnutím uzavřít sňatek s tím, koho milujeme, se běžíme podělit s nejbližšími příbuznými, kamarády, spolužáky či kolegy v práci. Někdy to probíhá tak, že všem těmto lidem oznámíme ústně náš záměr, a dodatečně rozešleme oznámení s tím, že s dotyčnými počítáme u svatebního stolu.

manželé u vody

Jenže ne vždycky je svatba důvodem ke sdílení mezi známými http://zena-in.cz/clanek/huawei-predstavuje-perfect10-s-10-znamymi-osobnostmi-ktere-se-spojily-se-znackou-huawei a jsou jisté situace, kdy lidé rozesílají svatební oznámení po obřadu Svatba oznámení. Předně bychom vás měli upozornit na to, že z úcty k rodičům se sluší z obřadu je nevynechat a oznámení jim předat před svatbou, nebo je alespoň ústně pozvat na svatební hostinu. Ostatní příbuzní a přátelé již na svatbu přizváni být nemusí.

Toto rozhodnutí je výhodné například tehdy, chcete-li mít tajnou svatbu pouze se dvěma svědky (s vědomím rodičů), anebo ji uskutečnit někde daleko od domova, například na dovolené u moře, v horách, daleko od civilizace atp.

úprava účesu nevěsty

Oznámení po svatbě je jako dopis do schránky

Snažte se v první řadě nikoho neurazit a nikomu neublížit. Svatba je sice jen čistě vaše rozhodnutí, ale vaši přátelé by se o ní dozvědět měli, i když až poté, co slavnostní akt proběhne. Rozesílejte pokud možno oznámení již druhý den po obřadu, a to v ideálním případě poštou do domovní schránky. Rozhodně se vyhněte elektronické komunikaci, je to nevhodné, nevkusné a také snadno zneužitelné. Tištěná oznámení jsou zároveň hezkou rekvizitou a lidé si je uschovávají na památku, takže vás mohou tím vaším příjemně překvapit třeba po dvaceti letech.