Velká hypotéka


Také jsem vždycky přemýšlela, co bych dělala, kdybych třeba vyhrála opravdu spoustu peněz. A v první řadě bych udělala to, že bych si našla nějaké veliké pěkné bydlení. A protože mám ráda zvířata, tak jsem vždycky chtěla bydlet na nějaké vesnici, kde je opravdu nejvíce zábavy. Na vesnici by mě také bavilo hlavně kvůli tomu, že já se tam všichni znají dohromady a tak. A také by bylo skvělé, že by se daly pořádat různé párty pro všechny sousedy, aby byla zábava. Když jsem tohle řekla svému partnerovi, tak se jenom smál, protože on sám říkal, že nikdy velké peníze nevyhrajeme, což je škoda, protože i on by chtěl vyhrát velké peníze.

Schválili nám velkou hypotéku.

Proto jsme se ale s partnerem dala její začali zajímat o to, kde bude asi nejlepší hypotéka, nebo kde dostaneme také nejlepší hypotéku. Protože mnoho lidí, a to včetně našich rodičů, nám stále dokola opakovali, že hypotéku jenom tak neseženeme, že bychom museli být snad nadprůměrné platy. Tohle jsem kolikrát slyšela, ale také jsem slyšela to, že existuje i hypotéka bez registru. Tak to už jsem slyšela poprvé. Musela jsem se zeptat partnera, jestli už také slyšel o hypotéce bez registru. A partner chvíli přemýšlel a řekl mi, že už o tom něco slyšel. Ale prý se je nedozvídal více informací, protože si myslel, že vůbec na hypotéku bez registru https://www.hypotekybezregistru.cz/ nedosáhneme.

Hypotéka nám nakonec vyšla.

Nikdy nedosáhneme vůbec na nic. Tohle jsem ale nechtěla slyšet, protože jsem měla už na vesnici vyhlídlý takový malinký domeček s velikou zahradou, což jsem vždycky chtěla. A byl to můj sen. Tak jsem šla takhle sama do banky, kde jsem se jednoho bankéře zeptala, co je to hypotéka bez r registru a jestli by nám vyšla. Tak jsme si sedli ke stolu a probrali jsme takové ty nejzákladnější informace, jestli by nám vyšla hypotéka bez registru. Bylo to opravdu perfektní, protože jsme s partnerem měli veliké štěstí, že hypotéka bez registru by nám vyšla. Opravdu větší štěstí se nedokáží představit.