Rozdělat nebo nechat v celku?


Už jste někdy zkoušeli stěhovat velkou manželskou postel i s úložným prostorem nebo velkou dětskou postel, která je vyvýšená a má jedinečný úložný prostor? Nic z toho není jednoduché a musíme si říct pár bodů, jak přestěhovat postel https://www.odnesto.cz/stehovani-postele-krok-za-krokem/, ať už se jedná o postel dítěte, která není nejlehčí nebo o manželskou postel, která je velká a neprojde vám ani dveřmi. Prvním bodem u stěhování je dobře promyslet, jestli postel opravdu chcete a jestli je nutné jí stěhovat a nepořídíte si novou. Většinou se jedná o stěhování celého domova, anebo jen o několik drobných věcí, které jste měli v pokoji.

Jak přestěhovat postel?

Když usoudíte, že si postel chcete opravdu vzít do nového bydlení, je dobré dále promyslet, jak to chcete realizovat a zda povezete postel v celku anebo jí budete rozkládat. Když, postel není nová a není ještě zabalená v krabicích, asi se vám bude těžko převážet. Když jí máte už několik let seskládanou, musíte počítat s tím, že už od ní nemáte návod a postel se vám bude velmi obtížně dávat dohromady. Musíte si tedy při rozebírání postele vše dobře popsat, co kam máte dát a kam co přijde, jinak jí už nikdy nedáte dohromady. Když se jedná jen o postel, která má čelo a boční díly a to je vše nemusíte se opravdu ničeho bát, ale když máte jednu z těch složitějších postelí, které mají spoustu úložného prostoru a bude to o něco horší.

postel

Stále můžete pohledat návod na internetu, jestli se postel stále neprodává. Určitě bude rozumné postel na převoz rozdělat, protože ve většině případů, když je postel devadesátka se nevlezete ani do dveří, na to se vlézt do výtahu anebo se s tím táhnout po schodech. Když je to pořádný kus nábytku musíte počítat, že bude také těžký. Jen čelo postele může vážit hodně a pak bočnice a zadní strana s úložným prostorem. Možná k tomu budete potřebovat dodávku, abyste postel odvezli. Do osobního vozu se vám bude těžko dostávat. Takže závěrem, postel rozložte a po menších dílech jí naložte do vozu a přestěhujte, pak jí budete muset opět smontovat.