Navlékáme korálky pro potěšení

Navlékání korálků se stalo natolik oblíbenou zábavou, že dokonce existují specializované e-shopy, které korálky prodávají v různých tvarech, velikostech, barvách a materiálu. Je to vynikající zábava pro dospělé i pro děti a tímto způsobem si můžete přijít na překrásné náramky, náhrdelníky, náušnice, čelenky, ozdoby kotníků nebo ozdobné dveřní závěsy. Podstatné je, že tato činnost nevyžaduje prakticky žádné znalosti a mimořádné dovednosti. Může si ji dopřát takřka každý, komu se líbí hezké věci a rád je zhotovuje vlastními silami.

barevné korálky

Kam korálky ukládat

Pro tyto účely jsou ideální zip sáčky s dírkou 100 x 100 mm 2pack.cz. Dírka umožňuje jejich zavěšení na tyčku regálu nebo provlečení šňůrky, pokud potřebujete k sobě svázat určité druhy uložených předmětů. A v případě různých druhů korálků máte perfektní přehled, jaké druhy a kolik jich od každého druhu v sáčku je.

navlečené korálky

Výhody zipových sáčků jsou zjevné již od prvního momentu, kdy je máte v ruce. Kromě toho, že jsou transparentní, jsou velmi pevné, a to včetně uzavíracího zipu. Ten se nikdy neotevře sám od sebe, a tak máte jistotu, že se z jeho útrob nic nevytratí. Předměty lze v sáčcích přechovávat v podstatě neomezeně dlouho, tedy samozřejmě pokud se nejedná o potraviny nebo živou organickou hmotu. Korálky můžete mít tedy v sáčcích uschované v zásuvce vašeho stolu třeba deset let, a za tu dobu se s nimi nic nestane. Vhodné je veškeré předměty uchovávat v temnu, protože denní světlo, a zejména přímé sluneční záření, je dokáže vyšisovat a změnit jejich barvu.

Uzávěr sáčku je natolik spolehlivý, že chrání obsah před všemi vnějšími vlivy, tedy hlavně před vodou, vlhkostí a prachem či podobnou nečistotou. Do sáčku neproniká ani zápach a stejně tak se zápach nešíří ven ze sáčku, toto je například přínosem, pokud do sáčku odložíte při cestování a pobytu v přírodě silně propocené ponožky.