Hledáte nové bydlení?

Jestli hledáte možnost jak mít nové bydlení, jste tady správně. Jsme stavební firma, která staví lidem jejich sny. Nabízíme vám stavbu domů na klíč. Proč si vybrat zrovna nás, když je na trhu tolik firem? Umíme domy stavět a nabízíme dřevostavby i zděné domy. Dokážeme dodržet termín a co se domluví, to platí. Vážíme si svých klientů a proto se snažíme dělat vše co je v našich silách, abychom jim dům předali včas. U nás jsou vaše peníze v bezpečí. Postavili jsme domy už mnoha lidem, a patří mezi ně dokonce i známé osobnosti. Prohlédněte si náš web, kde najdete

  • Jednotlivé domy včetně půdorysů
  • Recenze od našich klientů
  • Kompletní soupis toho co v domě najdete

uzavření smlouvy

Vybrat si můžete z mnoha typových projektů, ke kterým jsme schopni vám dodat stavební povolení. Někteří lidé mají obavy z jednání s úřady a tak nechávají stavební řízení na nás. Co se týče nabídky domů, můžeme vám doporučit třeba 5 kk bungalov. Proč si vybrat zrovna tento dům? Protože je přízemní. Odpadne vám tak povinnost chodit po schodech. Přízemí bydlení oceníte nejen v důchodu, ale i teď, pokud máte malé děti.

bílý dům

Co v domech je?
Předávce kompletně hotové domy, které jsou téměř připraveny k nastěhování. Předáme vám klíče od domu, ve kterém bude chybět jen kuchyně. Po zhodnocení reakcí klientů jsme dospěli k závěru, že je pro ně lepší když si linku vyberou sami. Každý má o ní jiné představy a jiné požadavky. Někomu stačí linka z obchodního řetězce, někdo je náročnější a chce linku za půl milionu. Nemůžeme vyhovět všem jak bychom chtěli a proto necháváme tuto příjemnou povinnost na každém zvlášť.
Využijte skvělou možnost a nechte si postavit dům na klíč, kam se můžete nastěhovat už za pár týdnů v případě dřevostavby. Naše domy jsou nízkoenergetické, protože v nich jsou jak solární panely tak tepelné čerpadlo, a to snižuje náklady na provoz.