Pro všechny akce v suchu


Jejich obliba roste
Když někdo slaví narozeniny, nevybere si, kdy je bude slavit. Výhodu má ten, kdo je má na jaře http://www.predskolaci.cz/na-jare/2548 a v létě, protože je teplo, dlouho světlo, a tak se dá spousta událostí přesunout z vnitřních prostor ven. Venkovní akce jsou vždycky příjemnější, protože slavit na čerstvém vzduchu je daleko lepší než být zavření uvnitř restaurace a dýchat těžký vydýchaný vzduch. I svatby se plánují hlavně na jaro a léto, aby si všichni mohli užít krásnou atmosféru pod širým nebem. Už dávno nejsou populární obřady na radnicích, ale už několik let po sobě vedou v popularitě svatby v zahradních sálech nebo přímo ve svatebních stodolách. K oběma typům prostor většinou náleží i venkovní prostory, kde se v případě příznivého počasí celá akce koná.

stan posezení

Každá akce má svá specifika, ale nezapomeňte na to, že díky dobře zvolenému místu oslavy může všechno vypadat úplně jinak. Počítáte s tím že vaše svatba bude venku? Chcete slavit a tančit až do noci, ale večer má začít pršet? Pokud i tak chcete zůstat venku, mějte připravený náhradní plán. Půjčovna párty stanů v Brně vám půjčí nepromokavé stany, pod kterými vám v létě nebude ani horko.

svatba stan

Stany jsou trendy
Nepředstavujte si ale klasický stan, ve kterém přespáváte někde v kempu. Jde o zejména bílé stany, které mají speciální povrchovou úpravu, a které jsou vysoké a prostorné, aby se pod ně vešlo co nejvíce lidí a vybavení. V pohodě tak pod ně schováte všechny svoje hosty i případného DJ, občerstvení i výzdobu. Pod stanem si dokonce i zatančíte. Nevzdávejte se snu o venkovní svatbě nebo oslavě, když vám nevyjde počasí. I tak si můžete užít maximum času stráveného venku se skleničkou v ruce, a v přítomnosti těch, které máte nejraději.

Co se týče vybavení, je dobré si nechat připravit i podlahy, aby bylo všechno rovné a v případě deště jste nestáli v bahně.